null

Festiwal Twórczości Janusza Kondratowicza

Drukuj otwiera się w nowej karcie

10 w skali Beauforta, Biały krzyż, Blue Box, Ciao Italia, Dancing Queen, Kwiaty we włosach, Obserwator, Papierowy księżyc - to wszystko teksty autorstwa Janusza Kondratowicza. Prascy artyści wykonają 30 września utwory jego twórczości. Do zobaczenia na Pradze-Północ!

Janusz Kondratowicz to jeden z najwybitniejszych polskich autorów tekstów piosenek. Współpracował z wieloma artystami: Haliną Frąckowiak, Urszulą, Anną Jantar, Krzysztofem Klenczonem, Krzysztofem Krawczykiem oraz zespołami Czerwone Gitary, Trubadurzy, Rezerwat, TOP ONE, Czerwono-Czarni. Na podstawie jego twórczości powstało dziesiątki przebojów.

A cała ta historia zaczęła się na warszawskiej Pradze, w kamienicy przy Targowej 32, gdzie urodził się i wiele lat mieszkał Janusz Kondratowicz! W tym roku zatoczy koło i artyści związani z Pragą zaprezentują aranżacje znanych utworów, do których Prażanin stworzył teksty.

Rada i Zarząd Dzielnicy zapraszają 30 września o godz. 19.00 do Kultury Wysokiej przy ul. Szwedzkiej 2.

Wystąpią Justyna Jary i Alegancka Kapela, Joanna Mioduchowska i Krzysztof Tkaczyk, Szósta Aleja, Dobrze Brzmi, Hard Staff, Zima w Środku Lata.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

Do zobaczenia na Pradze-Północ!

różowe grafiki z napisem Festiwal Twórczości Kondratowicza z grafiką mikrofonu