null

Garażówka na Różycu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jeśli w kalendarzu niedziela, to zapewne gdzieś w mieście odbywa się wyprzedaż garażowa. Ubiegłoroczne garażówki na Różycu już rozruszały Bazar Różyckiego.

Pierwsza tej wiosny wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego na Pradze-Północ odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 kwietnia w godz. 11-17. W zeszłym roku handlowano w alejkach i w przygotowanych pawilonach – teraz będą tylko alejki, bo... dzięki ubiegłorocznym wyprzedażom, które przyciągnęły około 5 tys. osób, pawilony zyskały nowych, stałych właścicieli. Są czynne od poniedziałku do soboty w godz. 6.00–19.00. Można tam znaleźć wyselekcjonowane ubrania vintage, odzież, obuwie, usługi krawieckie albo... nadać paczkę.

Udział w garażówce zarówno dla sprzedających, jak i kupujących, jest bezpłatny. Sprzedający muszą się jednak zapisać na listę wypełniając kartę rejestracyjną (dostępna w internecie) i przesłać ją na adres sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora: Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7 (czynny w dni powszednie w godz. 8.00-15.00).

Przewidzianych zostało około 90 stoisk. Zapisy dla sprzedających trwają do piątku do godz. 12.00.

Kolejne garażówki na Różycu będą odbywały się w każdą drugą niedzielę miesiąca – od maja do października.

kolorowy plakat zapraszający na wyprzedaż garażową