null

Jarmark Świąteczny na Bazarze Różyckiego 10-11 grudnia

Drukuj otwiera się w nowej karcie
zdjęcie jarmarku świątecznego i ludzi

Jarmarki Świąteczne w stolicy to doskonała okazja, by poczuć magię świąt, zakupić bożonarodzeniowe prezenty, ozdoby choinkowe oraz wypić gorącą zimową herbatę. W tym roku zapraszamy Was na Bazar Różyckiego w weekend 10-11 grudnia, gdzie oprócz świątecznych stanowisk pojawi się bezpłatna karuzela dla najmłodszych, w programie także loteria z nagrodami oraz wizyta Świętego Mikołaja!

W drugi weekend grudnia (10-11.XII) na Bazarze Różyckiego odbędzie się Jarmark Świąteczny. Znajdzie się na nim około 40 stanowisk handlowych. Będzie można kupić wytwory rzemieślnicze: wyjątkowe ozdoby świąteczne, dekoracje z drewna, ceramikę czy naturalne kosmetyki.

Na wszystkich spragnionych świątecznych przysmaków czekać będzie cała masa przeróżnych pyszności – od gorącego ziemniaka, przez oscypki do swojskich wędlin. Nie zabraknie również słodkości, wśród których znajdziemy owoce w czekoladzie czy sękacze.

Jarmark Bożonarodzeniowy to także dobre miejsce na zakup unikalnych prezentów świątecznych, które można podarować bliskim. Zapraszamy także najmłodszych. Przygotowaliśmy dla nich stoiska zasłane słodkościami, bezpłatna karuzelę oraz loterię fantową. A w niedzielę, w godzinach 12:00-16:00 jarmark odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj! To doskonała okazja, żeby szepnąć Mikołajowi, jakie marzenia mają najmłodsi. Kto wie, może w tym roku pod choinką pojawią się własnie te upragnione prezenty?  

Jarmark odbędzie na części miejskiej Bazaru Różyckiego w dniach 10-11 grudnia 2022.
Stoiska będą czynne w sobotę w godz. 10.00-20.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00-18.00.