null

Praski Maraton Zumby

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.11.2021 15:00 - 27.11.2021 18:00

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Praski Maraton Zumby, który odbędzie się 27 listopada w hali przy ul. Szanajcy 17/19

Zumba to kompletny program treningowy zawierający wszystkie elementy fitnessu, tańca i aerobiku, w którym uczestnicy naśladują proste choreografie taneczne zaprezentowane przez instruktorów. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi i łączą w sobie takie style jak hip-hop, salsa, samba, soca, merengue, mambo, sztuki walki.

Organizowane przez DOSIR warsztaty podzielone zostały na cztery części uwzględniające zarówno możliwości fizyczne, jak i wiek uczestników. 

Praski Maraton Zumby rozpoczyna się o godz. 15.00 zajęciami dla dzieci. Później w godzinach 15.45-16.25 poćwiczą seniorzy. Najbardziej intensywny trening dla zaawansowanych odbędzie się od 16.25 do 17.00. Maraton zakończy trening dla wszystkich mieszkańców Pragi, których serdecznie zapraszamy między 17.00 a 20.00

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczestnicy warsztatów muszą posiadać strój sportowy i obuwie na zmianę. Potrzeba tez będzie woda do picia, zapas energui, pozytywny nastrój, a przede wszystkim dużo chęci. 

 

Kolorowy plakat ze zdjęciem tancerzy oraz informacją o maratonie zumby na pradze.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.