null

Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic - druga edycja

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już po raz drugi na warszawskiej Pradze-Północ zabrzmią warszawskie hity - te zupełnie nowe, jak i interpretacje starych szlagierów. Zgłoszenia do drugiej edycji konkursu można przesyłać do 25 kwietnia 2022 r.

grafika z gitarą promująca drugą edycję konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic
 

Cytując poetę, Warszawa da się lubić a w piosence jest wiecznie żywa.

Jeśli powstała ostatnio nowa piosenka traktująca o stolicy lub cover, czy jak kto woli interpretacja znanych i lubianych warszawskich szlagierów koniecznie chcemy ją usłyszeć. Rusza kolejna edycja konkursu muzycznego „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic”.

Urząd Dzielnicy Praga-Północ wspólnie z Warsaw Tribute zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu muzycznego „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic”. Bez względu na styl muzyczny, a nawet język wykonania. Nie ma też znaczenia czy zajmujecie się muzyką amatorsko czy profesjonalnie. Jeśli śpiewasz solo lub jesteście zespołem możecie zgłosić swój utwór do konkursu.

Zgłoszenia trwają od 1 marca do 25 kwietnia! Najlepsi powalczą o nagrody finansowe i wystąpią 4 czerwca podczas Koncertu Finałowego na Pradze-Północ.


Zagraj na koncercie i wygraj nagrodę główną

Konkurs skierowany jest do wokalistów oraz zespołów. Na zgłoszenia czekamy od 1 marca do 25 kwietnia 2022 roku. Można zgłosić twórczość własną, jak i interpretację istniejących warszawskich piosenek. Następnie jury wybierze najlepszych wykonawców, którzy wystąpią podczas Koncertu Finałowego 4 czerwca na Pradze-Północ. Wydarzenie zakończy koncert znanych polskich artystów!

Zawalcz o nagrodę warszawskiej publiczności 

Spośród zgłoszeń, które wpłyną w ramach konkursu „Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic” przyznana zostanie także nagroda publiczności. Zakwalifikowane utwory wezmą udział w internetowym głosowaniu na stronie internetowej Warsaw Tribute.  

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są pod adresem mailowym konkurs@warsawtribute.pl.

Grafika promująca drugą edycję konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic