null

Poznaliśmy finalistów II edycji NBWU!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promująca drugą edycję konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic

Jury podjęło ostateczną decyzję, głosy zostały podliczone - znamy finalistów II edycji Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic '22. Który artysta zwycięży? Tego dowiemy się podczas koncertu finałowego 4 czerwca!

Przed nami największa impreza muzyczna na Pradze-Północ i jedyna taka w całej Warszawie. Do konkursu zgłoszonych zostało prawie 50 utworów utrzymywanych w różnej stylistyce. Wybór przed jakim stanęło jury nie był prosty. Po burzliwych naradach poznaliśmy finałowe utwory oraz artystów, którzy wystąpią przed praską publicznością.

W grafikę wpisane są fragmenty treści artykułu.

Do finału II edycji Nowego Brzmienia Warszawskich Ulic ‘22 dostali się:

Zagłosuj na swojego faworyta

Przypominamy, że trwa głosowanie o nagrodę publiczności. To mieszkańcy i mieszkanki stolicy zadecydują, kto otrzyma dodatkowe wyróżnienie i pojawi się na scenie obok tegorocznych laureatów. Głosy można oddawać do 27 maja na stronie internetowej Warsaw Tribute: https://warsawtribute.pl/nbwu-2022/glosowanie-publicznosci/.

Koncert w zajezdni

Wszystkich artystów usłyszymy już 4 czerwca 2022 r. (sobota) podczas koncertu finałowego. Wydarzenie odbędzie się na terenie zajezdni autobusowej przy ul. Stalowej 77. Gwiazdami wieczoru będą: Patrycja Markowska, Micromusic oraz Justyna Jary, zwycieżczyni I edycji NBWU. 
Impreza muzyczna rozpocznie się o godzinie 16:00. Wstęp wolny. 

W grafikę wpisane są fragmenty treści artykułu.


“Sen o Warszawie” hitem 2021

W ubiegłym roku pierwsza nagroda trafiła do zespołu Alegancka Kapela. Muzycy podjęli się niełatwego zadania. Wykonali utwór “Sen o Warszawie” Czesława Niemena, otrzymując także nagrodę publiczności. Drugie miejsce zajął szymonmówi z piosenką “Grochów”, trzecie miejsce Aro Gantzki z utworem “Kto zaiwanił mi rotundę”.