null

Praska Jesień w Świątyniach - koncerty 3 i 10 października 2021 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

3 i 10 października zapraszamy na koncerty w ramach cyklu "Praska Jesień w Świątyniach". To już dziewiąta edycja tego cyklu na Pradze-Północ.

Koncerty w ramach cyklu to oczekiwane wydarzenia i okazja do spotkań z piękną muzyką w znakomitym wykonaniu wybitnych solistów i akompaniatorów.

W tym roku Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy zaprasza na wydarzenia organizowane w Sanktuarium pw. Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 oraz w Parafii Katedralnej pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika przy ul. Floriańskiej 3.

"The Best Of" Janusza Radka

3 października 2021 roku o godzinie 19.30 w Sanktuarium pw. Matki Bożej z Lourdes wystąpi Janusz Radek w programie „The Best Of”. To program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka, m.in. z recitali. Od początku swojej artystycznej działalności artysta odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. Razem z zespołem w przystępny i poruszający sposób zaprezentują publiczności swoją dotychczasową twórczość. Nie zabraknie utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak: „Kiedy umrę, kochanie”, „Dziękuję za miłość”, „Groszki i róże”,  „Na moście w Avignone”, „Dziwny jest ten świat”,  „Domek bez adresu”.

"Cztery Pory Roku"

10 października 2021 roku o godzinie 19.00 zapraszamy do Parafii Katedralnej pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika na koncert „Cztery Pory Roku”.

Cykl czterech koncertów skrzypcowych Vivaldiego w wykonaniu Roksany Kwaśnikowskiej (skrzypce solo) i Kwintetu smyczkowego „ Impressione” w składzie: Jan Pietkiewicz – skrzypce 1, Dobromir Lesiak – skrzypce 2, Agnieszka Podłucka – altówka, Agata Bąk – wiolonczela, Michał Zuń – kontrabas, Mirosław Feldgebel – klawesyn, Andrzej Krusiewicz- konferansjer koncertu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas wydarzenia obowiązują aktualne przepisy sanitarne, w tym obowiązek zasłaniania ust i nosa.

Plakat zapraszający na wydarzenie Praska Jesień w Świątyniach