null

Praska wyprzedaż garażowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.10.2022 10:00 - 08.10.2022 13:00
parking Urzędu Dzielnicy Praga-Północ, Kłopotowskiego 15
zdjęcie przedstawiające uliczne stoisko z drobiazgami, starociami

W pięciu miejscach na terenie Dzielnicy zawitamy z praską wyprzedażą garażową. Projekt realizowany z budżetu obywatelskiego.

Wraz z nadejściem letniego sezonu startuje pierwsza edycja praskich wyprzedaży garażowych. Jeśli więc w piwnicach i na pawlaczach zalegają wam rzeczy, których nie macie serca wyrzucić, są w dobrym stanie i mogą komuś posłużyć albo cieszyć oko koniecznie zgłoś się do udziału w naszych wyprzedażach. Jeśli z kolei szukasz nietuzinkowych rzeczy, skarbów, których nie odkryjesz w sieciówkach nasze Garażowki mogą okazać się rajem dla Ciebie. To doskonała okazja aby dać drugie życie przedmiotom!

Garażówki odbędą się:

  • 23 lipca na boisku sportowym na Golędzinowie
  • 10 września na skwerze u zbiegu ulicy Kawęczyńskiej i Objazdowej
  • 8 października na parkingu Urzędu Dzielnicy

Jak wziąć udział w garażówce?

Wystarczy wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać ją na adres: ppn.promocja@um.warszawa.pl. Dla tych, którzy nie są za pan brat z Internetem, też jest szansa na rezerwację stoiska. Będzie można zarejestrować się osobiście w ratuszu w dni powszednie, w godz. 8-16. Zapisy będą prowadzone do wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż w piątek poprzedzający garażówkę do godz. 15.00.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego.

żółty plakat zachęcający do udziału w praskich wyprzedażach garażowych

 

 

Załączniki: