null

Praska wyprzedaż garażowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.06.2022 10:00 - 25.06.2022 13:00
Śliwice, Gersona i Witkiewicza
zdjęcie przedstawiające uliczne stoisko z drobiazgami, starociami

Wraz z nadejściem letniego sezonu startują praskie wyprzedaże garażowe. Jeśli więc w piwnicach i na pawlaczach zalegają wam rzeczy, których nie macie serca wyrzucić, są w dobrym stanie i mogą komuś posłużyć albo cieszyć oko koniecznie zgłoś się do udziału w naszych wyprzedażach.

Wyprzedaże garażowe to okazja, by znaleźć prawdziwe skarby, których nie odkryjesz w sieciówkach. Dzielnicowe garażowki mogą okazać się rajem dla Ciebie. To doskonała okazja, aby dać drugie życie przedmiotom!

Garażówki odbędą się:

  • 4 czerwca przy Zajezdni Stalowa
  • 25 czerwca na Śliwicach
  • 10 września na skwerze u zbiegu ulicy Kawęczyńskiej i Objazdowej
  • 8 października na parkingu Urzędu Dzielnicy

Jak wziąć udział w garażówce?

Wystarczy wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać ją na adres: ppn.promocja@um.warszawa.pl. Dla tych, którzy nie są za pan brat z Internetem, też jest szansa na rezerwację stoiska. Można zgłaszać się osobiście do Urzędu Dzielnicy Praga-Północ z wypełnioną kartą. Czekamy w dni powszednie w godz. 8-16. Chęć udziału należy zgłosić najpóźniej dzień przed wydarzeniem (do godziny 15.00). Na przykład: osoba biorąca udział w Garażówce w dniu 25 czerwca powinna skontaktować się z nami do 24 czerwca do godziny 15.00. Zapisy są prowadzone do wyczerpania limitu miejsc.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego.

Żółty plakat z harmonogramem praskich wyprzedaży garażowych

Załączniki: