null

Praski Cynk

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Szanowni Państwo,

oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer bezpłatnego miesięcznika informacyjnego Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, który ma na celu dostarczać Wam aktualnych wiadomości o Dzielnicy, informacji o ważnych wydarzeniach oraz ciekawych treści związanych z Pragą-Północ. Mamy w związku z tym tytułem ambitne plany i cele. Lokalna społeczność jest dla nas ogromnie ważna i chcę, abyśmy docierali do Was z pełnym spektrum tematów – tych kluczowych i tych mniejszej wagi, lecz równie ciekawych. Jest to dla nas niezwykle istotny krok w budowaniu jeszcze silniejszych więzi z naszymi mieszkańcami.

Nasz miesięcznik to nie tylko rzetelne i bieżące wiadomości o planowanych inicjatywach, projektach infrastrukturalnych, programach społecznych i działaniach mających na celu podniesienie standardów życia w naszej Dzielnicy, ale także platforma komunikacji, na której chcemy wspólnie budować naszą społeczność. Będziemy starali się dostarczać Wam nie tylko najświeższych informacji związanych z działalnością Urzędu Dzielnicy, ale także inspirujące historie mieszkańców, ciekawostki z przeszłości oraz informacje o lokalnych inicjatywach, wydarzeniach kulturalnych i społecznych, które czynią Pragę-Północ jeszcze bardziej wyjątkową.

Cieszymy się, że możemy Wam towarzyszyć w tej podróży przez Pragę-Północ i zachęcamy Was do regularnego śledzenia naszego miesięcznika. Życzymy Wam inspirującej lektury pierwszego numeru „Praskiego cynku”. Mamy nadzieję, że stanie się on dla Was cennym źródłem informacji, przyjaznym przewodnikiem po Pradze-Północ oraz okazją do odkrywania nowych aspektów naszej pięknej dzielnicy. Czekają nas emocjonujące chwile, a my jesteśmy gotowi, by podzielić się nimi z Wami na łamach naszego miesięcznika.

Jacek Jeżewski

Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Załączniki: