null

Ruszyły zapisy na garażówkę na Różycu!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie z lotu ptaka przedstawiające pawilony handlowe oraz tłum.

Zbliżamy się do ostatniej w tym roku "garażówki" na Bazarze Różyckiego. Serdecznie zapraszamy do składania wniosków i przypominamy, że nie warto zwlekać. Miejsca na poprzednich wyprzedażach rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Koniecznie wpadajcie się wystawić oraz przyjdźcie się obkupić! Garażówka odbędzie się 16 października 2022 r. i będzie trwać od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Już po raz czwarty Zarzad Praskich Terenów Publicznych podejmuje inicjatywę, aby za pomocą wyprzedaży “garażowej” odczarować odnowioną część Bazaru Różyckiego. Każde wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością wśród warszawiaków i sprawia, że kultowy bazar znów tętni życiem. 

Obrazy, buty, klocki

Garażówki to doskonała okazja, żeby wrócić do domu z nową lampą, obrazem przedstawiającym starą Pragę namalowanym przez lokalnego artystę, czy wymienić się zabawkami z dziećmi, które przestały się nimi bawić. Warszawiacy wystawiają dosłownie wszystko. Są ubrania, buty, własnoręcznie wykonana biżuteria, stare płyty i klocki Lego.  

Zainteresowanie garażówkami na Różycu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przez trzy edycje alejki między pawilonami były wypełnione zaciekawionymi mieszkańcami. Na trawnikach nie można było znaleźć wolnego miejsca, by rozłożyć wszystkie przeniesione skarby. Zobaczymy, co będzie teraz – cieszy się Maciej Wójtowicz dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych

Trzecia garażówka, którą zorganizował ZPTP, była rekordowa. Zgłosiło się 150 osób. Wszystkie pawilony były zajęte, podobnie jak przestrzenie przed nimi.  

Niedziela na bazarze to święto

W poniedziałek, 3 października, ponownie ruszyły zapisy. W tym roku spotkamy się już po raz ostatni. Zgłoszenia przyjmuje Zarząd Praskich Terenów Publicznych. Wypełnioną i podpisaną kartę rejestracyjną należy przesłać drogą mailową na adres: sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub zanieść osobiście do siedziby ZPTP przy ul. Burdzińskiego 7 w godzinach 7.00-15.00. Regulamin udziału w garażówce, kartę rejestracyjna oraz klauzulę informacyjną można znaleźć poniżej. Wszystkich informacji udzielą Państwu także pracownicy Zarządu Praskich Terenów Publicznych (tel. 22 277 46 00).

Zapraszamy wejściem na Bazar od ulicy Targowej 50 obok Muzeum Warszawskiej Pragi. Wstęp na garażówkę zarówno dla sprzedających jak i kupujących jest darmowy. 

grafika przedstawia wiele osób robiących różne rzeczy i napis garażówka

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki: