null

Śliwicki Dzień Sąsiada

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.05.2022 14:00 - 29.05.2022 20:00
MAL Śliwka, Gersona 16

Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Sąsiada oraz pierwszych urodzin MAL Śliwka.

W niedzielę 29 maja zapraszamy na Śliwicki Dzień Sąsiada. Spotykamy się o godz. 14 w Ogrodzie sąsiedzkim przy ul. W. Gersona 16. W planach jest wspólne grillowanie, smakowanie sąsiedzkich wypieków, odpoczynek w enklawie zieleni. A także zdmuchnięcie świeczki na torcie z okazji 1. urodzin MAL "Śliwka".

Zapraszamy całe rodziny zamieszkujące starszą część Śliwic, mieszkańców nowo powstających tu osiedli, a także wszystkie osoby, którym bliska jest Śliwicka społeczność lub chcą ją lepiej poznać. Do wieczora będziemy celebrować przypadający na koniec maja Europejski Dzień Sąsiada.

Miejsce Aktywności Lokalnej “Śliwka” to miejsce jest otwarte dla każdego. Realizujemy działania społeczno-kulturalne i edukacyjne dla sąsiadów i nie tylko. Każdy może zaproponować swoje własne wydarzenie, a wszystkie działania są bezpłatne. Można przyjść do nas poczytać książkę w wygodnym fotelu, zagrać w grę planszową czy posłuchać śpiewu ptaków w ogródku sąsiedzkim. Zapraszamy też na środy biblioteczne i dyskusje o książkach i świecie oraz na partyjkę brydża. 

Śledźcie nas na Facebooku i do zobaczenia w Śliwce.

plakat w żółtych barwach zapraszający na dzień sąsiada na śliwicach

 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.