null

Spektakl "Boże Narodzenie - pytania i odpowiedzi"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.12.2021 12:30 - 12.12.2021 13:30
Teatr Oratorium, Kawęczyńska 53, Warszawa

Zapraszamy na premierowy spektakl “Boże Narodzenie - pytania i odpowiedzi” w dniu 12 grudnia 2021 r. do Teatru Oratorium przy ul. Kawęczyńskiej.

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Praga-Północ oraz Oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice NSJ w Warszawie - zapraszają na premierowy spektakl  pt.: “Boże Narodzenie -  pytania i odpowiedzi” w dniu 12 grudnia 2021 r. o godz. 12:30 do Teatru Oratorium przy ul. Kawęczyńskiej.

Przedstawienie przygotowała Młodzieżowa Grupa Teatru Oratorium (MGTO) podczas jesiennych warsztatów teatralnych. Na spektakl składają się migawki z pracy grupy teatralnej przygotowującej “jasełka” – pantomimiczne sceny biblijne związane z Bożym Narodzeniem. Młodzi ludzie próbują odpowiedzieć sobie nie tylko na pytania związane z  wydarzeniami sprzed 2000 lat, ale też takie, które dotyczą bieżących  problemów i relacji. Inspirują się wzajemnie, angażują we wspólne działania, miło i twórczo spędzają czas. Spektakl pokazuje jak ważną rolę w życiu mają  niezmienne wartości: miłość, poświęcenie, przyjaźń, zaufanie oraz odpowiedzialność za tworzone razem dzieła.

Spektakl to dobra okazja do paru chwil relaksu i refleksji nad zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

 

Granatowo-biała grafika informująca o przedstawieniu pod tytułem "Boże Narodzenie - pytania i odpowiedzi"
 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.