null

Szkółka morsowania

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.12.2023 10:00 - 10.12.2023 13:00
plaża Rusałka

Zapraszamy na szkółkę morsowania Dzielnicy Wisłą 2023 - już po raz siódmy spotykamy się na przełomie listopada i grudnia nad Wisłą, a nawet w Wiśle!

Już nie możemy się doczekać, żeby znów zanurzyć się w tej wyjątkowej atmosferze właśnie z Wami. Dlatego nie czekamy dłużej i ruszamy już w niedzielę - 5 listopada, a morsujemy razem w każdą niedziele do wielkiego finału 10 grudnia 2023.

Gdzie? Oczywiście w Beach Bar Aquatica, a potem wspólnie ruszamy w kierunku urokliwej Plaży Rusałka przy #ZOO, aby oddać się chłodzącej mocy Wisły.

Oto harmonogram wydarzenia, który już znacie i kochacie, ale oczywiście jak co roku liczymy, że Was zaskoczymy:

10.00 - rozpoczęcie rejestracji na morsowanie i sprzątanie nad Wisłą
11.00 - prelekcja o morsowaniu i oficjalne przywitanie
11.15 - wspólne przejście na Plażę Rusałka
11.30 - rozgrzewka i wejście do wody
12.00 - pyszna zupa dla wszystkich zarejestrowanych morsów
I tu mamy dla Was fantastyczną nowość: od 10.00 do 14.00 będzie dostępna sauna! Możecie zapisywać się na 30-minutowe sesje – zapisy będziemy uruchamiać w każdą sobotę przed morsowaniem o 12.00 - bądźcie czujni – więcej szczegółów w wydarzeniu!

Co jeszcze? To już tradycja, że organizujemy nadwiślańskie przebieranki, które w tym roku będziemy nagradzać na bieżąco wyjątkowym rejsem po Wiśle.

Dodatkowo, nie przegapcie 26 listopada, gdyż czeka na Was rozgrzewkowy bieg po plakat do Pawilonu Kamień - szczegóły podamy wkrótce.

Podczas wielkiego finału 10 grudnia rozdamy również wyjątkowe nagrody bluzy i czapki najwytrwalszym morsom. Na jakich zasadach? To bardzo proste!

- bluzy dla każdego dzielnego miłośnika zimnej wody, który zbierze pieczątki za 5 morsowań.
- czapki dla każdego kto jest eko, dba o środowisko i zdobędzie pieczątki za 5 sprzątań nad Wisłą.

Ale najważniejszą rzeczą jesteście Wy, nasi wspaniali uczestnicy, którzy co roku sprawiacie, że to wydarzenie wciąż trwa i jest niezapomniane. Dlatego serdecznie Was zapraszamy nad Wisłę! 

*Regulamin morsowania będzie dostępny podczas wydarzenia i na wydarzeniu. 

grafiki z morsem i człowiekiem