null

Weekendowe prace na ulicy Szwedzkiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
zdjęcie z asfaltowania ulicy

Ciepłownicy kończą prace na ul. Szwedzkiej, na Nowej Pradze – w sobotę, 5 listopada, rozpocznie się asfaltowanie jezdni. Przez weekend ulica będzie zamknięta od ul. Bródnowskiej do Strzeleckiej, ale w poniedziałek kierowcy pojadą już po nowym asfalcie.

Szwedzka przejezdna od poniedziałku

To już finał budowy nowego ciepłociągu na ulicy Szwedzkiej. Po pracach podziemnych pora na asfaltowanie jezdni. W weekend, 5-6 listopada, droga będzie zamknięta na odcinku od ul. Bródnowskiej do Strzeleckiej. Prace w tym miejscu będą prowadzone od soboty od godz. 6.00.

Kierowców jadących od strony ul. Starzyńskiego obowiązywać będzie nakaz skrętu w prawo w Bródnowską. Ulica Kowieńska zostanie zamknięta przed skrzyżowaniem z ul. Szwedzką. Poruszający się od strony al. „Solidarności” na skrzyżowaniu ze Strzelecką nie pojadą prosto. Można tu będzie jedynie skręcić w prawo lub w lewo. Niemożliwy natomiast będzie skręt ze Strzeleckiej w stronę Starzyńskiego. Objazdy wyznaczono ulicami: Stalową, Inżynierską, 11 listopada i Starzyńskiego.

W czasie prac, w sobotę i niedzielę, autobusy będą kursować objazdami: linia 135 zmieni trasę na: Dąbrowszczaków, Inżynierską i Stalową; autobusy linii nocnych N14 i N64 zostaną skierowane na objazd: 11 Listopada – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót ulicami: Dąbrowszczaków – Inżynierska – 11 Listopada).

W poniedziałek, 7 listopada, ulica Szwedzka zostanie otwarta i przejezdna w obu kierunkach. Po nowej nawierzchni kursować będą także – podstawowymi trasami – autobusy komunikacji miejskiej.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

objazdy związane z asfaltowaniem ulicy Szwedzkiej