null

Wyprzedaż garażowa na Różycu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.09.2022 11:00 - 25.09.2022 17:00
Bazar Różyckiego
Zdjęcie z lotu ptaka przedstawiające pawilony handlowe oraz tłum.

W najbliższą niedzielę, już po raz trzeci, spotkamy się na wyprzedaży garażowej na Bazarze Różyckiego. Zapraszamy zarówno kupujących, jak i sprzedających. Tym razem będzie można nie tylko wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Muzeum Warszawskiej Pragi czy spotkać się z Domem Kultury Praga, ale także zjeść i napić się czegoś ciepłego. Starujemy 25 września o godz. 11.00!

Koniecznie wpadajcie wystawić się oraz przyjdźcie się obkupić! Garażówka na Różycu to okazja, by powiększyć domową kolekcję książek, wymienić się zabawkami, zajrzeć do szafy sąsiadki, posłuchać muzyki, której nie słucha sąsiad. Podczas dwóch ostatnich edycji wszystkie pawilony oraz tereny przed nimi były wypełnione sprzedającymi, a alejki pełne zaciekawionych warszawiaków. Ze względu na obecne warunki atmosferyczne dla części wystawców będą też dostępne dodatkowe namioty i stoły. Zgłosiło się już ponad 100 wystawców, są jeszcze ostatnie miejsca.

Zwiedź, kup, zjedz

Pogoda nie rozpieszcza, dlatego przygotowaliśmy dla Was poczęstunek. Dostępna będzie mała gastronomia w postaci grilla, ciepłych i zimnych kanapek oraz ciepłych napojów. Jak już ogrzejecie się – zapraszamy do poszukiwań i udziału w animacjach przygotowanych przez praskie placówki.  

Poznaj bazar z Muzeum Warszawskie Pragi

W budce nr 9 na Bazarze Różyckiego przy okazji Wyprzedaży Garażowej pojawią się animatorzy Muzeum Warszawskiej Pragi.

Będziemy mieć ze sobą trochę dźwięków w postaci słuchowiska „Bazar Różyckiego. Tam było wszystko” złożonego ze wspomnień zebranych w Archiwum Historii Mówionej. Serdecznie zachęcamy, by chociaż na chwilę przenieść się w świat dawnych bazarowych opowieści –zaprasza Muzeum Warszawskiej Pragi.

Na chętnych czekać będą również bezpłatne wydawnictwa Muzeum i plastyczna aktywność dla najmłodszych, podczas której będą mogli zaprojektować i wykleić techniką kolażową własny bazarowy stragan z czym dusza zapragnie.

O godz. 16.00 wystąpi Chór Otwarty – w zależności od pogody koncert odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi lub w sali konferencyjnej Muzeum. Będzie to świetna okazja do wspólnego śpiewania, podzielenia się głosem i energią z innymi ludźmi.

Zajrzyj do Domu Kultury Praga

Garażówka na Bazarze Różyckiego to także świetna forma spotkań z mieszkańcami i mieszkankami Pragi. Specjalne stoisko już tradycyjnie przygotuje Dom Kultury Praga. Będzie można porozmawiać o wydarzeniach organizowanych na terenie dzielnicy, poznać nowości i zostać stałym gościem Domu Kultury.  

 

grafika zapraszająca na wyprzedaż garażową na Bazarze Różyckiego

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.